Od   1.11.2017  vystavujeme  již jen elektronické recepty -  vzhledem k tomu , že jejich vyhotovení trvá o něco déle , je ve  vašem vlastním zájmu objednat si recept s předstihem - např.telefonicky den předem ....omezíte dobu čekání na vytisknutí na minimum.
 
Vzhledem k téměř naplněné kapacitě ordinace, našim možnostem  a v zájmu  spokojenosti  Vás, našich  pacientek, prosíme o dodržování  následujícího:
 
-  telefonické sdělování výsledků  vyšetření / cytologie,krevní odběry,kultivace atd./
    každý den  od  13,00 - 15,00 na výše  uvedených číslech
 
-    každý den  od  7.30  do  8,30 hodin  rezervace  pro AKUTNÍ PŘÍPADY - v zájmu  dalšího
    časového objednání a ošetření  předem objednaných pacientek 
 
- vyšetření  nezletilých     - do 18 let : se  souhlasem  zákonného zástupce - tzn.na 1.vyšetření / registrace/ je nutná přítomnost zákonného zástupce

- vakcinace anti HPV  / prevence rakoviny děl.čípku / - GARDASIL ,SILGARD,CERVARIX - vždy po předchozí domluvě k nutnosti objednání vakcíny

- odběry cytologie metodou  LBC / odběr zvyšující záchyt patologických buněk  v porovnání s normálním odběrem + ev. rozlišení  typů  virů  HPV - které jsou příčinou  nádor. onem. čípku /  !

 

 

Dosud neomezujeme příjímání  nových pacientek

 

 

Pokud se k nám budete chtít zaregistrovat, je vhodné předchozí telefonické objednání / kontakty viz výše / ev.osobní objednání v ordinaci.

Není nutný žádný výpis ze zdravotní dokumentace  od předchozího  registrujícího gynekologa - výpis si vyžádáme my

 

 

V rámci těhotenské poradny je možno využít " nadstandardní těhotenský balíček "  -   ultrazvukové vyšetření miminka při každé kontrole , biometrie plodu /  váha , míra /  ev. stanovení pohlaví miminka , fotodokumentace  v rámci "balíčku " zdarma /   bližší info u sestry či lékaře osobně / 

 
 

Všem  pacientkám , které  využily  " Nadstandardní  ultrazvukový balíček "   děkujeme  a  sdělujeme,že za  vybraný  obnos   byl  zakoupen  elektronický  močový analyzátor  , který  výrazně  zvýší záchyt močových poruch a  to nejen gravidních  ale i  gynekologických pacientek   v  ceně   cca  20 tis. Kč.